Rulo Çim Uygulama

Rulo şekilde hazırlanan, profesyonelce üretilen ve hasat edilen rulo veya çeşitli karo ebatlarındaki doğal canlı çimdir.

Tamamen toprakta yetişen, yoğun, güçlü kökleriyle yaşayan,canlı ve yemyeşil doğal bir halıdır.

Sadece bir kaç saat içinde bahçenize,parkınıza veya sahanıza serilerek yumuşak,temiz ve güvenli oyun ve hareket alanları oluşturulur.

Hazır çimin en ideal döşeme zamanı diye bir kavram olmayıp yılın 12 ayında da uygulama yapılabilir.

PEYZAJ UYGULAMA HİZMETLERİ

Peyzaj ve çevre düzenleme işlerinizde en farklıyı en kaliteliyi sunmak için hizmetinizdeyiz. Alışılmış uygulamalardan farklı şeyler görmek istediğinizi söylüyorsanız bizimle temasa geçiniz. Farklı ve modern tasarımlarımızla emrinizdeyiz.

Doğal taşlarımız ve deneyimli ekibimizle aradığınız kaliteli hizmeti vermekteyiz. Çevre duvarları, giriş kapıları, merdivenler, avlular, çeşmeler, havuz ve bahçe kenarlarını doğal taşlar kullanarak mükemmel mekanlar haline getirelim.

Çiçek ve ağaçlandırma konusunda sektörün en başarılı firmaları ile beraber çalışmaktayız. Aşağıdaki resimlerde uygulamasını tamamladığımız örnekleri incelemenizi rica ederiz.

Yeşil Yol Peyzaj sizlere bahçe düzenlemesi konusunda, projelendirmeden bahçe mobilyalarýna, kış bahçesinden yürüyüş yollarına, dekoratif duvarlardan sulama sistemlerine bitki dikiminden ışıklandırmaya, çim ekiminden bahçe kapınızın montajına kadar, bütünleşik peyzaj hizmetleri sunuyor.

Uygulamalar
” Sert zemin döşeme
” İstinat duvarları
” Drenaj
” Yer döşeme
” Ahşap ve demir konstrüksiyon yapı elemanları(pergola, sera)
” Sulama projeleri
” Aydınlatma projeleri
” İç ve dış mekan bitki temini, süs bitkileri
” Bitkisel toprak, torf temini
” Gübre temini
” Dekoratif kaya ve saksılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir