Nasıl Satın Alırım?

Seçtiğiniz fidanları iletişim formundan ya da telefonlarımızdan siparişlerini verebilirsiniz. Fidanlar 1 ila 2 gün içinde hazırlanır ve kargoya verilir en geç 3 gün içinde adresinize ulaşır.

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN İLETİŞİM KURUP STOKLARDA VAR MI ÖĞRENİNİZ.

Açık köklü fidan gönderimlerinde, fidanlarımızın köklerinin nem kaybını önlemeleri ve yol boyunca rutubetten korunmaları için özel bir solüsyona batırılır. Fidanlarımız özel tasarlanmış tasarlanmış fidan kutulurına konulmaktır.

Tüplü fidan gönderimlerinde (zeytin – meyve fidanı) istenen adede göre arazinize yada adresinize teslim edilmektedir.

HESAP NUMARALARIMIZ :
İLETİŞİM KURUN

 

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ???

SİPARİŞ VERECEĞİNİZ ÜRÜNLER İÇİN ÜCRETİNİ YATIRMADAN ÖNCE STOKLARDA VAR MI SORGULAYINIZ.

EGE FİDAN & PEYSAJ dan yapacağınız 1000 TL ve üzeri toplu alımlarda toptan satış indiriminden yararlanacaksınız. Tek Yapmanız Gereken Bizimle Telefon aracılığı ile İrtibata Geçmek

Siparişlerinizi (tüplü veya açık kök) adedine göre, kendi araçlarımızla veya anlaşmalı olduğumuz kargoyla şirketi aracılığıyla, çok ekonomik fiyatlarla özel olarak paketlenmiş sağlıklı ve güvenli bir şekilde istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Not: Fidanlar 120-150 cm boylarında açık köklü ekime hazır vaziyette budanmış olarak gönderilmektedir. – Ürünler Aras Kargo ile %50 indirimli olarak adresinize teslim edilir. Detaylı ve dikkatli bir şekilde yapılan paketleme sonrasında ürünler adresinize sorunsuz bir şekilde ulaşır.  -Ürünlerin periyodik bakımları, ilaçlamaları yapıldığından herhangi bir virüs hastalık barındırmaz.  -Türkiye’nin her noktasına gönderimiz mevcut olup seçeceğiniz ürünün iklim özellikleri hakkında mesaj veya e-mail ile bilgi alabilirsiniz.

Fidanlarımız sertifikalı olup devlet desteklemesine uygundur.

BİLGİ VE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir